Warto jak najwcześniej rozpocząć przygodę dziecka z nauką języka obcego. Dzieci posiadają naturalną łatwość przyswajania nowych informacji, a więc również i nauki języków obcych.

Dokładamy wszelkich, aby zapewnić dzieciom efektywne i bezstresowe warunki nauki. Nie zapominamy wszakże, że nauka – oprócz zabawy – ma owocować również postępami.

Pamiętaj, że nauka języka obcego u dzieci: 

  • pozytywnie stymuluje rozwój Twojego dziecka,
  • ćwiczy pamięć,
  • powinna odbywać się poprzez zabawę.

Korzystna jest dla dzieci przedszkolnych nauka języka ojczystego i obcego jednocześnie, gdyż modelowo rozwija obie półkule mózgowe. Dzieci podświadomie wiedzą, że język służy do komunikowania się, dlatego też sama nauka jest naturalnym procesem. Odpowiednia stymulacja zachęca więc do jak najwcześniejszych prób wysławiania się w obcym języku nie czując przy tym – tak często towarzyszącego dorosłym – onieśmielenia.  

Nasza lektorka Izabela Urbaniak ma bogate doświadczenie w pracy z każdą grupą wiekową od przedszkolaka po doszkalających się dorosłych, dlatego jesteśmy pewni, że sprosta każdemu wyzwaniu, a my proponujemy pracę indywidualną lub w niewielkich, maksymalnie 5cioosobowych grupach.